بازایابی و فروش زعفران

بازاریابی و فروش زعفران

زعفران، ادویه ای است که در بین خانواده های ایرانی مصرف بالایی دارد. در کنار این مصرف بالای ما ایرانی ها، بالا بودن قیمت زعفران، زعفران را تبدیل به بازاری جذاب برای کسب درامد کرده است. بنابراین خیلی ها سعی می کنند تا بازاریابی و فروش زعفران را انجام دهند تا بتوانند درآمدی از این طریق داشته باشند. زرشان این امکان را دارد تا با عزیزانی که قصد بازاریابی و فروش زعفران را دارند، همکاری کند.

خریداران زعفران

یکی از اصلی ترین  موضوعاتی که همیشه  درباره زعفران مطرح می شود، مشتری های احتمالی زعفران  است. در جواب به این سوال باید گفت که زعفران اصالتی ایرانی دارد و در تمام مناطق ایران استفاده می شود، از مصرف مستقیم خانواده های ایرانی گرفته تا رستورانهای کوچک و بزرگ در شهرهای مختلف کشور همه با زعفران سروکار دارند

استان های خراسان رضوی و جنوبی از استانهای زعفران خیز ایران هستند که زعفران آنها به جرات یک سر و گردن از زعفران بقیه مناطق بالاتر است. در میان شهرهای خراسان رضوی، شهر تربت حیدریه بیشترین تولید زعفران را در ایران دارد و تمام کشاورزهای زعفران زرشان هم اهل تربت حیدریه هستند. مشکل اصلی، مسافت بین تربت حیدریه (کلا شهرهای زعفران خیز) با شهرهای بزرگ ایران مثل تهران، شیراز، اصفهان، سنندج، شهرکرد، بوشهر و … است. این دوری مسافت باعث می شود که زعفران اصل کشاورز، کمتر بتواند به صورت مستقیم به شهرهای مختلف ایران برسد.

اما از طریق زرشان، زعفران کشاورزهای تربت مستقیم به دست شما می رسد و هرچه شهری که شما در آنجا زندگی می کنید از استان خراسان دورتر باشد طبیعتا بازار بهتری به حساب می آید.

روش همکاری برای بازاریابی و فروش زعفران در ایران

زرشان ۲ مدل همکاری را می تواند با همکاران خود داشته باشد. در مدل اول همکاری، شما می توانید تعداد مثقال مشخص زعفران را در بسته بندی های شیشه ای و زیبای زرشان از ما بخرید و آنها را در جاهایی که مورد نظرتان است، بفروشید. در اصل در این مدل شما خریدار زعفران ما هستید و طبیعتا ما هم دخالتی بر قیمت فروش زعفران شما و نحوه فروش شما نداریم. ما تنها وظیفه داریم که زعفران درجه یک کشاورزهای تربت حیدریه را در بسته بندی مخصوص به خودمان به شما تحویل دهیم.

بسته بندی زعفران
بسته بندی زعفران

مدل دوم همکاری به این صورت است که دیگر شما  زعفرانی را نمی خرید، بلکه مانند سیستم های بازاریابی و فروش، به هزای هر خریداری که از طرف شما به زرشان معرفی شود، درصدی به شما تعلق می گیرد. طبیعتا سود این مدل همکاری، کمتر از سود مدل اول همکاری است.

اگر در مورد هر یک از این مدل های همکاری، سوالی داشتید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و از آنها درخواست مشاوره رایگان داشته باشید، همکاران ما سعی می کنند تا هرگونه ابهام و سوال مرتبط با نحوه همکاری و موضوعات مرتبط با زعفران را به شما پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping