خرید عمده پیاز زعفران

خرید عمده پیاز زعفران

خرید عمده پیاز زعفران ممتاز و دست چین شده برای کسانی که می خواهند در زمینه کشاورزی زعفران (چه گلخانه ای و چه سنتی) فعالیت داشته باشند اهمیت دارد. شما در زرشان می توانید برای خرید پیاز زعفران کشاورزهای تربت حیدریه اقدام کنید و آن را در شهر خودتان به سرعت تحویل بگیرید.

همه چیز درباره خرید عمده پیاز زعفران از کشاورز تربت حیدریه

ما در قسمت پیاز زعفران به طور کامل و مفصل پیاز زعفران را توضیح داده ایم. مهم است بدانید که مناسب ترین پیاز برای کاشت، نهایتا ۳۰ گرم وزن دارد و در یک زمین یک هکتاری، تقریبا ۱۰ تن پیاز زعفران نیاز است.

در هنگام کاشت حتما توجه کنید که این پیازها باید با فاصله ۱۵ سانتی متر از هم و در عمق ۱۰ سانتی متری زمین کاشته شود. بین ۲ ردیفی که پیاز زعفران می کارید هم باید فاصله ۳۰ سانتی متری رعایت شود.

احتمالا تا به الان متوجه شده اید که قیمت پیاز زعفران در امسال، تقریبا نصف قیمت پیاز زعفران در پارسال همین موقع بوده است بوده است. زرشان این امکان را دارد تا پیاز کشاورزهای تربت حیدریه (روستاهای آبرود، اسفیوخ و سفی آباد تربت حیدریه) را در شهر خودتان به شما تحویل دهد.

چرا پیاز زعفران تربت حیدریه؟

تربت حیدریه بیشترین میزان تولید زعفران در ایران را دارد و این میزان تولید بالا را مدیون شرایط مناسب خاک و آب ان منطقه است. به همین دلیل تربت حیدریه کاملا ظرفیت آن را دارد تا بتواند تامین کننده پیاز زعفران مورد نیاز شما باشد (حداقل میزان سفارش ۵۰۰ کیلوگرم)

قیمت پیاز زعفران امروز (یک شنبه)

قیمت یک کیلو پیاز زعفران ممتاز عمده: ۳۵۰۰ تومان

قیمت یک کیلو پیاز زعفران دست چین شده: ۸۰۰۰ تومان

نحوه ارسال و سرعت رسیدن به مقصد در خرید عمده و اینترنتی پیاز زعفران، اهمیت فوق العاده بالایی دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره پیاز زعفران و نحوه ارسال آن به شهر شما می توانید با شماره ۰۲۱۷۱۰۳۵۱۸۶ تماس بگرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping