قیمت زعفران در قائنات

قیمت زعفران قائنات

قطعا قائنات، قدیمی ترین شهر حال حاضر ایران است که در زمینه زعفران فعالیت می کند. برند زعفران قائنات برای کسانی که در دنیا با زعفران سر وکار دارند، برندی شناخته شده و نام آشناست. در ایران اکثر مردم ما، زعفران را متعلق به قائنات می دانند و بیشتر به دنبال زعفران قائنات هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این قسمت درباره قیمت زعفران قائنات و تحلیل وضعیت قیمت زعفران صحبت کنیم. لازم است که توضیح دهیم که قیمت ها هر روز تغییر می کنند و قیمتها ثابت نخواهند بود!

قیمت زعفران قائنات؛ ۳بهمن ۹۹ (قیمت هر گرم زعفران عمده)

قیمت زعفران ریشه :             550تا600تومان

قیمت زعفران دختر پیچ:        6500تا7000تومان

قیمت زعفران پوشال معمولی:  7000تا7500تومان

قیمت زعفران پوشال قلمدار:   7500تا8200تومان

قیمت زعفران شبه نگین:       8000تا9000تومان

قیمت زعفران نگین :     10000تا12000تومان

قیمت زعفران نگین صادراتی (سوپر نگین) : 12000تا14000تومان

قیمت زعفران نگین صادراتی (سوپر اتویی پرسی) : 14000تا15000

این قیمت ها قیمت های عمده زعفران به ازای هر گرم و بدون بسته بندی است و طبیعتا با قیمت هرگرم زعفران بسته بندی شده متفاوت است. و قیمت هایی است که برای خرید زعفران عمده و صادرات زعفران استفاده می شود. اگر با زعفران هایی که قیمتشان را اعلام کردیم آشنایی ندارید، می توانید به قسمت انواع زعفران صادراتی در زرشان سری بزنید تا با اکثر این زعفران ها آشنا شوید.

وضعیت قیمت و بازار زعفران

قیمت زعفران در چند ماه اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا در چین و دیگر کشورهای دنیا، کاهشی بوده است. البته نباید از یاد ببریم که معمولا قیمت زعفران در فصل برداشت آن (یعنی آبان و مهر) کمترین حالت خودش را دارد. دلیل اصلی آن هم زیاد بودن زعفران در فصل برداشت و بیشتر بودن زعفران در مقایسه با تقاضای آن است. با مرور زمان و گذشت از فصل برداشت قیمت ها آرام آرام به تعادل کشیده خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping